O NAS

Benbruk

Nasza firma działa na polskim rynku budowlanym od 1998 roku. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Solidne brukarstwo to nie tylko dokładne położenie kostki, ale przede wszystkim profesjonalnie wykonane podłoże. Realizujemy zlecenia dla inwestorów indywidualnych, jak i dużych firm i instytucji. Dołącz do grona naszych klientów, a przekonasz się, czym jest fachowe brukarstwo.

Specjalizujemy się również w pracach rozbiórkowych i wyburzeniowych. Dzięki wysokiej jakości usług, pozyskaliśmy zaufanie i uznanie wielu partnerów. Wśród nich znajdują się: Urzędy Miast i Gmin, Spółki z udziałem Skarbu Państwa oraz prywatni inwestorzy krajowi i zagraniczni. Dla poparcia zdobytego doświadczenia, okazujemy się referencjami.

W 2010 roku został stworzony dział remontowo-budowlany. W grupie znajdują się wyspecjalizowani fachowcy budowlani, którzy z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Posiadamy dużą wiedzę i praktykę. Służymy radą w doborze materiałów i zagospodarowania przestrzeni. Wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami. Zapewniamy, że niższa cena nie zwalnia nas od najwyższej jakości wykonywanych usług. Ponadto proponujemy pełen zakres prac wykończeniowych oraz adaptacji wnętrz. Firma gwarantuje niezmienność cen od ustaleń początkowych oraz krótkie terminy realizacji.


Wykonujemy prace remontowe i brukarskie wg najnowszych technologii. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Usługi wykonujemy z materiałów własnych, jak i powierzonych przez klienta. Wszystko po to, aby jak najpełniej zaspokoić coraz bardziej wysublimowane (często trudne w realizacji) życzenia dzisiejszego klienta.
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram